Rezervasyon Şartları

Rezervasyon iptali ve müşterinin mekana alınmamasının/mekandan çıkmasının zorunlu olduğu hâller:


 1. Firmamız tarafından işletilen mekânlara gelişte yapılan rezervasyondan fazla sayıda misafir gelmesi hâlinde, rezervasyonda bildirilen müşteriden fazla müşteri mekana alınmaz. Rezervasyonda belirtilen kişi sayısından daha az kişi gelinmesi hâlinde, rezervasyonda belirlenen kişi ücreti, ilgili rezervasyon kapsamında mekana gelen müşterilere yansıtılacak, bu kişilerle ilgili herhangi kapora veya ödediği miktarın iadesi yapılmayacaktır.
 2. Rezervasyon esnasında mekana geliş için bildirilen saatten daha geç gelinmesi hâlinde rezervasyon sahibi, mekandaki uygunluk durumuna göre mekana alınır. Mekanın ilgili müşterinin geldiği saatte geç gelen müşteriyi ağırlamaya elverişli olmaması hâlinde müşteri mekana kabul edilmez. Rezervasyon esnasında ödenen kapora veya ödediği miktarın iadesi yapılmayacaktır.
 3. Rezervasyon sahibi müşterinin mekana, mekanın genel yapısına uygun kılık-kıyafet ile gelmemesi (eşofman, şort, terlik, siyasi, dini vb. mesajlar/yazılar içeren, genel ahlaka aykırı kıyafetler) durumunda müşteri mekana alınmaz. Müşterinin rezervasyonu iptal edilir.
 4. Rezervasyon akabinde belirlenen saatte mekana gelen müşteri grubu içerisinde kadın-erkek sayısı eşitliğinin sağlanamaması ya da birbirine yakın sayıda kadın-erkek bulunmaması hâllerinde ilgili grup mekana alınmaz. İçeri giren gruptan daha sonra bu dengeyi bozacak şekilde mekandan belli kişilerin ayrılması durumunda grubun bütün hâlinde mekanı terk etmesi gerekmektedir. Müşterinin rezervasyonu iptal edilir. Rezervasyonun bu bentte belirlenen sebeple iptali hâlinde kapora veya ödediği miktarın iadesi yapılmayacaktır.
 5. Mekanlara ilgili kanunlar kapsamında gerekli ruhsat bulunsa dahi, müşterinin silahla girişine izin verilmez. Mekanın girişinde mekan görevlileri tarafından müşterinin üzerinde silah bulunup bulunmadığına yönelik üst araması yapılabilir. Firmamız tarafından işletilen mekanlara, bu internet sitesi üzerinden rezervasyon yaparken bu metni onaylamakla, bu aramaya rıza göstermiş kabul edilir, bu aramaya ilişkin daha sonrasında herhangi bir hukuki girişimde bulunmayacağınızı taahhüt etmiş olursunuz.
 6. Mekanda diğer müşterilerin huzurunu, mekanın düzen ve işleyişini bozan, diğer müşterilere rahatsızlık veren, genel ahlak kurallarına aykırı davranışlar sergileyen müşteri mekanı terk edecektir. Bu müşterilerin rezervasyonu iptal edilir. Bu bentte düzenlenen gerekçe ile iptal hâlinde rezervasyon aşamasında ödenen kapora veya ödediği miktarın iadesi yapılmayacaktır. Bu müşterinin bundan sonra da rezervasyon yapmasına yahut mekana girişine hiçbir şekilde izin verilmez.
 7. 18 yaşından küçük bireyler mekana alınmaz. 18 yaşından küçük bireylerin internet üzerinden rezervasyon yaptıklarının tespiti hâlinde rezervasyon iptal edilir.
 8. Mekana girişlerde evcil hayvan kabul edilmemektedir.
 9. Müşteriler COVID-19 pandemisi dolayısıyla alınan tedbirlere ve hijyen kurallarına dikkat etmek yükümlülüğündedir.
 10. İnternet sitemiz üzerinden gerçek dışı bilgilerle hesap açan, rezervasyon yapan kullanıcıların tespit hâlinde bu kullanıcıların rezervasyonları iptal olur, kaporaları veya ödediği miktarın iadesi yapılmayacaktır.. Ayrıca bu kullanıcılar ve müşteriler tarafından yeniden rezervasyon yapılmasına izin verilmez.
 11. Oluşturulan rezervasyon iptali, rezervasyon tarihine "3 gün" kala iptal edilebilir. 3 günden daha az süre kalınması durumunda rezervasyon iptali olmamaktadır.
 12. Bu bentlere aykırı hareket edilmesi dolayısıyla rezervasyonu iptal edilen kişilerin daha sonra rezervasyon yapmasına ya da firmamız tarafından işletilen mekanlara girmesine izin verilmeyecektir.